نکاتی که باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید!

پرده-شید
تفاوت های بین پرده ی شید، پرده های معمولی و پرده کرکره ای!
اکتبر 1, 2020
سایبان چتری
سایبان چتری با کیفیت!
اکتبر 5, 2020
نکاتی که باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید

نکاتی که باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید

نکاتی که  باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید!

 

شاید خیلی از شما با سقف متحرک آشنایی دارید و آن را در مکان های مختلف دیده اید. ما در این مقاله می خواهیم یکسری نکاتی که باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید را به شما یادآور کنیم.

البته ممکن است هنوز کسانی باشند که با سقف متحرک آشنایی نداشته باشند. اول سقف متحرک را تعریف کنیم.

سقف متحرک از سیستم الکتریکی برای باز و بسته کردن، استفاده می کند. سقف های متحرک دارای طراحی های متفاوت و متناسب با شرایط آب و هوایی آن منطقه است. هر کسی با هر سلیقه ای انتخاب های زیادی پیش روی خود دارد.

سقف متحرک یک محصول بسیار کاربردی برای مکان هایی مانند رستوران ها، کافه ها، هتل ها، استخر ها و مراکز تفریحی است که نیاز زیاد به باز و بسته کردن سایبان خود دارند. این محصول به آنها کمک می کنند تا با استفاده از ریموت، کنترل سقف متحرک خود را داشته باشند و به راحتی آن را باز و بسته کنند.

سقف متحرک دارای خصوصیات ویژه ای دیگری نیز است که با مراجعه به صفحه سقف متحرک می توانید آنها را مشاهده فرمایید.

نکاتی که باید در خرید سقف متحرک رعایت کنیم

چرا باید سقف متحرک خریداری کنیم؟

خب با توجه به نیاز تکونولوژی امروز به پیشرفت و به روز بودن، سقف های متحرک از محصولات جدید بازار است و برای راحتی مصرف کنندگان طراحی شده است. با نصب سقف متحرک برای مکان خود، شما دیگر نیاز به باز و بسته کردن سایبان خود به صورت دستی ندارید. به راحتی و تنها با کلیک بر روی دکمه ریموت خود، قادر به باز و بسته کردن آن هستید.

از وقتی که سقف متحرک در بازار عرضه شده، کسانی که دارای فضای باز در محل کسب خود هستند به سقف متحرک روی آوردند، به طوری که شما کمتر رستوران یا کافه ای را می بینید که از سایبان های قدیمی استفاده کنند. سقف متحرک به دلیل راحتی بالا و جنس و طراحی درست به کار رفته شده دارای طرفداران بسیاری است.

شما می توانید هر زمان که نور آفتاب به طور مستقیم تابید و موجب اذیت شما و مشتریان شد آن را ببنید و در مواقع لازم آن را باز کنید.

نکاتی که باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید

چه نکاتی را باید برای انتخاب سقف متحرک خود رعایت کنیم؟

 

انتخاب یک سقف متحرک خوب و با کیفیت می تواند به شما هم از لحاظ اقتصادی و هم کارآمدی به صرفه باشد. شما قطعا به دنبال کالایی هستید که چند سال برای شما دوام داشته باشد و علاوه بر کیفیت دارای طراحی جذاب و کلاسیک باشد. پس به چند نکته ای که اشاره می کنیم دقت کنید.

طرح سقف متحرک

شما باید برای انتخاب یک سقف متحرک خوب به مکانی که انتخاب کرده اید توجه زیادی کنید. آیا مکانی که انتخاب کرده اید ابری است یا آفتابی؟ مکان شما حدودا چند متر است؟ بزرگ است یا کوچک؟ برای چه کاری از آن می خواهید استفاده کنید؟ برای تراس خانه خود، برای فضای باز رستوران یا کافه خود، برای سایه انداختن کنار استخر و… پس تمامی این نکاتی که گفته شد در انتخاب سقف متحرک شما مهم و تاثیرگذار است. سعی کنید اول همه ی این نکات را در نظر بگیرید و بسنجید.

سقف های متحرک به دلیل اینکه موازی در ریل حرکت می کنند به شکل های مربع و مستطیل عرضه می شوند. پس باید در نظر بگیرید که این مدل طرح های دایره یا چند ضلعی ندارد.

بسته به اندازه مکان شما، سقف متحرک برای شما طراحی می شود.

رنگ بندی سقف متحرک

شما می توانید برای جذاب تر شدن مکان خود رنگ سقف متحرک خود را متناسب با دکور خود انتخاب کنید تا باعث گیرایی بالایی شود. البته به این نکته نیز باید اشاره کنیم که اکثرا از رنگ سفید یا کرم به دلیل ساده و شیک بودن آن استفاده می کنند.

نکاتی که باید قبل از خرید سقف متحرک رعایت کنید

جنس سقف متحرک

سقف متحرک می تواند از پلی کربنات یا به صورت پارچه ای باشند. شما باید مکان مورد نظر خود را از لحاظ آب و هوایی آنالیز کنید. مکان شما کدام شهر از ایران است؟ از آنجایی که ایران فصلی چهار فصل است هر قسمت از آن دارای آب و هوای خاص خود است. پس خیلی مهم است که از این سازه در مکانی همیشه بارانی، یا خشک و یا مرطوب استفاده می کنید.

ورقه های پلی کربنات سقف متحرک دارای کیفیت خوب و مرغوبی می باشند. معولا به افراد پیشنهاد می شود که از این ورقه ها برای سقف متحرک خود استفاده کنند.

ولی اگر دنبال محصولی به صرفه اقتصادی هستید سقف های متحرک پارچه ای را به شما پیشنهاد می دهیم. البته سقف های پارچه ای نیز از کیفیت های خوب و بالایی برخوردار هستند. اگر پارچه ی شما از جنس مرغوبی باشد، نور خورشید و اشعه UV از آن عبور نمی کند و به راحتی می تواند مانع جلوگیری از ورود نور خورشید شود. علاوه بر آن به خود پرده هم نیز آسیبی نمی رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *