7 قانون طلایی برای فنگ شویی :

فنگ شویی

امروزه بیشتره افراد در آپارتمان ها زندگی می کنند و حیاطی ندارند تا بتوانند اصول فنگ شویی را در آن برقرار کنند ، اما شما به راحتی می توانید بعضی از قوانین و اصول فنگ شویی را در تراس خانه تان پیدا کنید و با این راهکار ها انرژی مثبت را روانه خانه خود سازید .

حتی افرادی که خانه شان حیاط دارد با پیاده سازی این قوانین می توانند یک فنگ شویی خوب برقرار کنند :

1.فنگ شویی در حیاط و تراس خانه :

منقل کباب را در قسمت جنوبی خانه قرار دهید ، یک دیوار پوشیده از گیاه در شرق خانه داشته باشید . و سمبل های نشان دهنده آب را در شمال خانه داشته باشید . این قوانین ساده و قدیمی چینی را دنبال کنید . و در تابستان در فضای بیرونی خانه خود حمام آفتاب بگیرید .

فنگ شویی مبا در تراس

2.مرتب کردن و تمیز کردن در فنگ شویی حیاط خانه :

فضای باز زیادی ایجاد کنید ، زیرا در این صورت چی (chi) یا انرژی مثبت می تواند در صورت عدم وجود مانع در راهش ، آزادانه حرکت کند .هر درهم ریختگی را که در خانه تان وجود دارد را تمیز کنید : مبلمان را جوری بچینید که فضای آزاد زیادی وجود داشته باشد .در این صورت خانه شما تبدیل به پناهگاه راحتی برای استراحت پس از یک روز طولانی می شود .

فنگ شویی منقل در تراس

3.قرار دادن منقل کباب :

منقل را در سمت جنوب خانه قرار دهید . دراین صورت یِن و یانگ (یگانگی متضادها) تمام تلاششان را برای هماهنگی و کارکردن با هم انجام می دهند .هریک از پنج عنصر : آتش-خاک-فلز-آب-چوب باید در 9 قسمت فنگ شویی قراربگیرد. منقل کباب نشان دهنده ۀتش است پس باید در قسمت جنوبی خانه واقع شود .

فنگ شویی آبنما در تراس

4.قرار دادن عنصر آب در فنگ شویی خانه :

با توجه به اصول فنگ شویی ، سمبلی که نشان دهنده عنصر آب است را در قسمت شمالی خانه قرار دهید . می توانید از یک حوض کوچک با یک فواره آب کوچک استفاده کنید . صدای آب جاری به آرامش ذهن و تمدد اعصاب کمک می کند .

فنگ شویی گیاه در تراس

5.کاشتن گیاه برای بهتر شدن فنگ شویی حیاط :

پرکردن قسمت جنوب شرقی و شرق تراس خانه با گل و گیاه حس خوبی را منتقل می کند . گیاه نماد بخشش و سلامتی است .از گیاهان بالارونده از روی دیوار ، گیاه بامبو و مبلمان چوبی و عناصر طبیعی ، تا جایی که می توانید در خانه خود استفاده کنید .

فنگ شویی مبل

6.میز و صندلی مناسب در فنگ شویی حیاط خانه :

از یک میز گرد و دایره ای شکل استفاده کنید . گلدان های گل دایره ای هم انتخاب مناسبی هستند ، زیرا خطوط صاف و دایره ای باعث ایجاد آرامش در فضای اطراف می شود . این درحالی است که خصوط تیز و دارای زاویه تند ، حس عدم اطمینان را به فرد منتقل می کند .

فنگ شویی فلزی در تراس

7.استفاده از عناصر فلزی :

از عناصر فلزی استفاده کنید ، این عناصر می تواند در مبلمان ، در گلدان یا در زنگوله های بادی قرار داشته باشند . عناصر فلزی باید در قسمت شمال غرب و غرب خانه قرار بگیرند . این چیدمان می توانند یک مکان خشک و بی حس را به جایی پر از حس ارتقا و خلاقیت تبدیل کنند .