شیشه تراس

شیشه تراس سایبان نیک

طراحی تراس شیشه ای ( شیشه تراس )

سایبان نیک امکانات و ایده های فراوانی برای طراحی تراس شیشه ای را ارائه می دهد.با استفاده از فضای بالکن یا تراس خود با نصب شیشه های بالکنی که امکانات بی حد و حصری برای طراحی تراس شیشه ای ( شیشه تراس ) ارائه می دهد ، تا شما بتوانید بیشترین بهره را از فضای بیرونی خود ببرید.

شکل و اندازه باغ شما یا فضاهای خارجی هر چه باشد ، از راه حل های هوشمندانه الهام بگیرید تا بتوانید دقیقاً آنچه را که در ذهن دارید اجرا کنید.

شیشه تراس سایبان نیک

شیشه تراس جایگزینی مناسب

شیشه های بالکنی نسبت به انواع جایگزین نرده ها مانند چوب ، سنگ یا فولاد دارای مزایای بسیاری هستند. شیشه های بالکنی زنگ نمی زنند ، هرگز به نقاشی احتیاج ندارند ، شفاف بودن آنها منظره ها را حفظ می کند ، و البته خارق العاده به نظر می رسد.

بنابراین اگر شما در حال طراحی تراس شیشه ای خود با استفاده از شیشه های بالکنی هستید ، در اینجا برخی از ایده های جذاب برای این کار آورده شده است :

شیشه تراس سایبان نیک

تراس ها

تراس ها و بالکن ها یک فضای محبوب برای بهبود فضاهای خانه ها و مشاغل هستند و می توان به راحتی دلیل آن را دید. تراس های شیشه ای فرصتی عالی را فراهم می کنند که به وسیله ی آن می توانید از مناظر اطراف لذت ببرید و فضای زندگی خانه شما ، هرچند کوچک باشد می توانید آن را گسترش دهید.

شیشه تراس سایبان نیک

نرده های شیشه ای

در اینجا نرده های شیشه ای یک تغییر عالی در تراس شیشه ای ( شیشه تراس ) یا طراحی بالکن شما ایجاد می کند. تراس شیشه ای نه تنها منظره بدون وقفه ای را به شما ارائه می دهد ، بلکه به عنوان یک مانع در مقابل باد عمل می کند که به شما امکان می دهد حتی در روزهایی که هوا بادی است از گردش هوای تازه نیز لذت ببرید.

به عنوان یک محافظت مؤثر در برابر بادها ، می توان از شیشه بالکن شیشه ای تا ارتفاع 1.8 متر به عنوان جان پناه ساخت. بنابراین حتی در بادگیرترین تراس ها یا بالکن ها ، شما می توانید از خود و گیاهانتان در مقابل عناصر محافظت کنید.

شیشه های بالکنی ( شیشه تراس ) می توانند به صورت سرتاسری از کف تا سقف ادامه داشته باشند و یا می توانند از ارتفاع جان پناه تا سقف را بپوشانند .

شیشه تراس سایبان نیک

طراحی معاصر تراس شیشه ای

شیشه های بالکنی راهی زیبا برای اضافه کردن دیواری تمیز ، معاصر و زیبا به طراحی تراس شیشه ای ( شیشه تراس ) شماست. این که آیا شما خطوط ساده یک سیستم بدون قاب شیشه ای را انتخاب می کنید یا یکی را با استفاده از قاب ترجیح می دهید که از طریق آن  منظره ی بدون مانعی را تحسین کنید – انتخاب مورد نظر شماست.

تراس های شیشه ای این امکان را به شما می دهند که در تمام طول سال از تراس یا بالکن خود استفاده کنید و مانع ورود پرندگان ، حشرات و گرد و غبار به داخل فضای شما می شوند. تراس شیشه ای می تواند محل مناسب و امنی برای بازی کودکان و یا نگهداری حیوانات خانگی باشند.

تراس شیشه ای ( شیشه تراس ) همچنین می تواند بخشی از نمای خانه را پوشش داده و باعث صرفه جویی در انرژی می شود و با ایجاد گردش هوای تازه استفاده از وسایل تهویه مطبوع تا تا حدی زیادی کاهش دهد.

فریم شیشه تراس

سیستم ساختاری شیشه تراس

سیستم ساختاری شیشه های بالکنی فریم و پشتیبان را کاملاً ایمن در پایه نگهداری می کند و نیازی به پشتیبانی اضافی ندارد. تمیز کردن شیشه های روکش شده بسیار آسان است ، این شیشه های همه کاره هر نوع طراحی و تنظیم تراس شیشه ای را تکمیل می کند.

گزینه نیمه فریم ، یک سیستم ساده با روکشی تمیز را با همان سیستم شیشه ساختاری معرفی می کند.تراس های شیشه ای با استفاده از شیشه سکوریت نشکن و امکان قفل کردن درب ، ایمنی و امنیت مناسبی را برای خانه ی شما فراهم می کند .

یک تراس شیشه ای ( شیشه تراس ) این امکان را به شما می دهد تا از تجهیزات ورزشی ، گیاهان متفاوت و یا مبلمان خود با خیال راحت در تراس نگهداری کنید.

شیشه تراس سایبان نیک

طراحی سفارشی شیشه تراس

تراس شیشه ای با عناصر استاندارد از پیش طراحی شده و متناسب با نیاز و خواسته شما به صورت سفارشی طراحی و ساخته می شود تا در منزل یا محل کار شما قرار بگیرد : سقف و بدنه تراس ، یا سیستم بدون درب داخلی پاسیو و سیستم شیشه ای بالکنی و نرده ها در کنار هم ، این ها راه حل های خلاقانه بی پایانی برای گسترش فضا به شما می دهند.

شیشه تراس سایبان نیک

رنگ را با طراحی تراس شیشه ای خود ادغام کنید.

شما می توانید از رنگ ها استفاده کنید . استفاده از رنگ ها و گزینه های شیشه ی شفاف یا مات باعث می شود تراس شیشه ای به راحتی با سبک های معماری خانه شما هماهنگ شود.

شیشه های بالکنی ( شیشه تراس ) در انواع مختلفی ارائه می شوند شما می توانید آن ها را به صورت قاب دار و یا بدون قاب سفارش دهید در حالی که می توان شیشه های مورد استفاده را بسته به انتخاب شما رنگ آمیزی ، شفاف یا مات کرد.

برخی از مشتریان سایه های رنگی را برای افزایش حریم خصوصی خود و یا برای مطابقت با قاب های پنجره و درب موجود خود انتخاب می کنند.

شیشه تراس سایبان نیک

مشاوره با کارشناس متخصص

تراس های شیشه ای ( شیشه تراس ) در گزینه های بسیار زیادی که در دسترس شما قرار دارند. کارشناسان ما می توانند در برنامه ریزی و طراحی تراس شیشه ای به شما کمک کنند . اکنون با کارشناسان ما در سایبان نیک تماس بگیرید. کارشناسان متخصص ما می توانند به شما کمک کنند تا دیدگاه شما به واقعیت تبدیل شود.

درباره سایبان نیک

سایبان نیک ارائه دهنده ی انواع سازه های متحرک از جمله سایبان و سقف متحرک و سایبان چتری است که کالایی بسیار با کیفیت ، با عمر طولانی وبا کمترین مقدار نیاز به نگهداری را عرضه می کند.  کارشناسان ما توانایی طراحی و ساخت هر نوع سازه ی متحرک ، اتوماتیک و یا دستی را دارا می باشند.

انواع سازه های متحرک از جنس انواع شیشه ، پارچه و آلومینیوم و پلی کربنات را ارائه می دهد.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از فضای باز و انتخاب بهترین سازه ی متحرک مناسب فضا ی خود ، امروز با کارشناسان متخصص در سایبان نیک تماس بگیرید.