زیپ پرده

زیپ پرده

استفاده از زیپ پرده

استفاده از زیپ پرده برای بالکن و پاسیو در طی چند سال گذشته رو به افزایش بوده است که دلیل آن مزایای بارز آن در مقایسه با پرده ها و سایبان های غلتکی سنتی در فضای باز است. امروزه با رواج استفاده از سقف متحرک به طبع زیپ پرده نیز مورد توجه بیشتر قرار گرفت.

زیپ پرده نه تنها به خاطر کیفیت آن شناخته شده است ، بلکه سیستم پوشانندگی با راهنمای انحصاری سایبان نیک ، شکاف های ناخوشایندی را که به دلیل سایبان های غلتکی سنتی در فضای باز به وجود آمده است را از بین می برد. زیپ پرده ، مواد سایبان (از نوع PVC یا مش روشن) را به نوار Spline Tape خود متصل می كند كه به طور مستقیم به جلو و پشت پارچه  PVCمتصل می شود تا از دوام بالاتری برخوردار باشد.

سیستم زیپ پرده

سیستم های سنتی در فضای باز به یک میل لنگ دستی یا یک موتور گران قیمت نیاز دارند تا کار کنند. سیستم زیپ پرده ما از ریل هایی استفاده می کند که درون نوار انتهایی است. این بدان معنی است که هیچ سیم خطرناکی وجود ندارد و نیازی به مقابله با کابل های زنگ زده نیست .

سیستم منحصر به فرد زیپ پرده به نگه داشتن وزن پرده کمک می کند. این بدان معناست که هر چقدر سیستم زیپ پرده ی شما گسترده تر باشد ، می توانید پرده را به راحتی و در صورت لزوم بالا بکشید. برای مناطقی با سقف بلند ، می توانید از چوب کششی استفاده کنید.

سیستم زیپ پرده
زیپ پرده

زیپ پرده را به هر اندازه ای که می خواهید بکشید.

زیپ پرده به طور طبیعی با مکانیسم عملکرد خود همراه است که می تواند خودش را بدون کوچک ترین زحمتی در جایی که شما در آن قرار می دهید ، ثابت نگه دارد.

سیستم رهاسازی قفل مرکزی آن ها ، هر دو طرف قفل را به طور همزمان باز می کند که به شما امکان می دهد به طور جداگانه ارتفاع پرده ها را در زمان های مختلف روز تنظیم کنید.

با نصب زیپ پرده اعضای خانواده و مبلمان خود را از اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش خورشید ، گرما ، باران ، حشرات و بیماری های مرتبط با آن ها مانند دنگو و غیره محافظت کنید. نصب زیپ پرده از آسیب زدن آفتاب به پوست و چشم جلوگیری می کند. پارچه ها و اجزای سازنده زیپ پرده همچنین دارای ضمانت محدود برای تضمین کیفیت فوق العاده می باشند.

سیستم زیپ پرده بسیار بادوام است.

برای حفظ آن و اطمینان از اینکه در سال های بعد نیز عالی به نظر برسد ، کافی است پرده های خود را به وسیله ی یک فرچه ی نرم یا پارچه نرم و آب سرد و صابون تمیز کنید.

ترجیح می دهید همه چیز به صورت خودکار باشد؟ زیپ پرده های مجموعه ی سایبان نیک به دو صورت دستی ( مکانیکی) و برقی (اتوماتیک ) عرضه می شوند. موتور به خوبی درون pelmet پنهان می شود و نسخه موتوری برای راحتی یک لمسی بسیار عالی است.

زیپ پرده
زیپ پرده

پارچه های زیپ پرده ما ضد آب و  مقاوم در برابر رشد باکتری و کپک هستند.

رطوبت بعد از باران شدید شرایط خوبی را برای پرورش باکتری ها ایجاد می کند. در صورت عدم کنترل این پدیده ممکن است منجر به ویروس و بیماری ها به خصوص در بین کودکان خردسال شود. محافظت ضد میکروبی به جلوگیری از رشد کپک ، باکتری و غیره کمک می کند که ممکن است باعث لکه ، بو و تسریع در ساییدگی و پارگی پارچه شود.

سایبان نیک فقط از پارچه های مقاوم در برابر آتش استفاده می کند.

در بدترین حالت ، اگر خانه ای دچار آتش سوزی شود ، به دلیل اینکه اغلب پرده های پارچه ای و مواد سوختنی در خانه ها وجود دارد و این بزرگترین کاتالیزور استکه باعث گسترش آتش می شود. از این رو ساخت زیپ پرده ها از پارچه های مقاوم در برابر آتش بسیار مهم است.

پارچه های مصرفی ما به گونه ای طراحی شده اند که استانداردهای صدور گواهینامه شعله را رعایت کرده و در صورت وقوع آتش سوزی در مهار آتش کمک می کنند.

زیپ پرده
زیپ پرده

متخصصین ما بهترین گزینه ای که مناسب شما باشد را به شما معرفی می کنند و شما را راهنمایی می کنند که چگونه می توانید آن را در بالکن یا پاسیوی خود نصب کنید ، تا بتوانید از فضای باز قابل استفاده تری لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زیپ پرده با کارشناسان متخصص ما در سایبان نیک تماس بگیرید.

درباره سایبان نیک

سایبان نیک ارائه دهنده ی انواع سازه های متحرک از جمله سایبان و سقف متحرک و سایبان چتری است که کالایی بسیار با کیفیت ، با عمر طولانی و دوام بالا وبا کمترین مقدار نیاز به نگهداری را عرضه می کند.  کارشناسان ما توانایی طراحی و ساخت هر نوع سازه ی متحرک ، اتوماتیک و یا دستی را دارا می باشند. انواع سازه های متحرک از جنس انواع شیشه ، پارچه و آلومینیوم و پلی کربنات را ارائه می دهد.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از فضای باز و انتخاب بهترین سازه ی متحرک مناسب فضا ی خود ، امروز با کارشناسان متخصص در سایبان نیک تماس بگیرید.